Teamleider Salon / Massagetherapeut (24-40 uur per week)

Teamleider Salon / Massagetherapeut (24-40 uur per week)

Bij QoQo Massage Clinics is het onze passie én missie om onze klanten ontspanning en preventieve zorg te bieden, ter ondersteuning van een gezondere levensstijl. We bedienen een brede doelgroep. Onze masseurs staan garant voor hoog kwalitatieve massagebehandelingen waarbij de persoonlijke behoeften van de klant altijd centraal staan.

Vertrouwend op ons team, heeft QoQo Massage van 2012 tot 2022 een gemiddelde jaarlijkse groei van 30% bereikt: van 1 enkele salon tot de grootste massageketen van Nederland, met maar liefst 30 salons.

Voor de volgende mijlpaal zijn we altijd op zoek naar getalenteerde mensen die ons team in verschillende functies kunnen versterken. Wij zijn nu op zoek naar een enthousiaste doorpakker voor de functie van:

        Teamleider Salon / Massagetherapeut (24-40 uur per week)

Heb jij ambities om salonmanager te worden, maar heb je daar nog niet de juiste/voldoende kwalificaties voor? Wil je je managementvaardigheden ontwikkelen? Dan zoekt QoQo Massage Clinics jou voor de functie van Teamleider Salon!

Jouw taken

 • Naast het geven van massages ben jij, bij afwezigheid van de salonmanager, het aanspreekpunt voor het personeel en de freelancers. Je ondersteunt de salonmanager met licht administratieve taken. Samen zorgen jullie ervoor dat de administratie van de winkel tiptop in orde is. Verder assisteer je bij het begeleiden van nieuwe trainees.

Jouw verantwoordelijkheden

 • Je houdt de agenda bij en optimaliseert de productiviteit van de masseurs.
 • Je helpt de klant de juiste keuze te maken uit ons massage aanbod.
 • Je geeft, op afspraak, verschillende soorten massages aan klanten.
 • Je houdt de kwaliteit van de massages en daarmee de klanttevredenheid hoog.
 • Je past de juiste massagetechnieken toe om de klant van hun fysieke pijn te verlichten.
 • Je helpt de salon schoon en representatief houden en je voert schoonmaaktaken uit.

Jouw profiel

 • Je bent een enthousiasmerende en inspirerende teamspeler.
 • Je beschikt over empathisch vermogen.
 • Je bent in staat om een team te delegeren en je geeft het goede voorbeeld.
 • Je bent sterk communicatief en kunt goed omgaan met moeilijke situaties met collega's en klanten.
 • Je bent flexibel, niet alleen in werkuren maar ook in situaties. Je kunt je makkelijk aanpassen.
 • Je bent in staat om jouw massagetechnieken aan te passen aan de QoQo-formule.
 • Je begrijpt als geen ander de relatie tussen klachten en beweging van het lichaam.
 • Je analyseert klachten van de klant en hanteert een probleemoplossende aanpak.

Wat breng jij mee?

 • 0-1 jaar ervaring in een leidinggevende positie.
 • 0-1 jaar ervaring als masseur.
 • HBO werk- en denkniveau.
 • Computer skills: je bent bekend met Microsoft Office.

Wat bieden wij?

 • Een marktconform salaris plus prestatiegebonden commissie.
 • Een vergoeding in de reiskosten indien je hiervoor in aanmerking komt.
 • Maandelijks een gratis massage. 

Doorgroeien?

Vanuit deze functie kun je doorgroeien tot Assistent Salonmanager. Met de juiste achtergrond en inzet kun je uiteindelijk zelfs je eigen QoQo Massage Clinics salon openen. Wij bieden financiële ondersteuning om je salon op te zetten en je krijgt ook op lange termijn ondersteuning bij de branding en marketing.

Als jij degene bent die wij zoeken, twijfel dan niet en stuur ons jouw sollicitatie.                                                                                                         

Wij zullen spoedig contact met je opnemen.