Manager Personeelszaken (32-40 uur per week)

Manager Personeelszaken (32-40 uur per week)

Bij QoQo Massage Clinics is het onze passie én missie om onze klanten ontspanning en preventieve zorg te bieden, ter ondersteuning van een gezondere levensstijl. We bedienen een brede doelgroep. Onze masseurs staan garant voor hoog kwalitatieve massagebehandelingen waarbij de persoonlijke behoeften van de klant altijd centraal staan.

Vertrouwend op ons team, heeft QoQo Massage van 2012 tot 2022 een gemiddelde jaarlijkse groei van 30% bereikt: van 1 enkele salon tot de grootste massageketen van Nederland, met maar liefst 30 salons.

Voor de volgende mijlpaal zijn we altijd op zoek naar getalenteerde mensen die ons team in verschillende functies kunnen versterken. Wij zijn momenteel op zoek naar een ervaren leidinggevende en rasechte trouble shooter voor de functie van:

        Manager Personeelszaken (32-40 uur per week)

Als manager personeelszaken draag jij zorg en verantwoordelijkheid voor de uitvoering van het personeelsbeleid van QoQo Massage Clinics. Jij kent de waarde van menselijk kapitaal en bent bij uitstek de juiste bemiddelaar tussen onze organisatie en onze (potentiële) medewerkers. De vacature is vanaf 32 uur per week maar 40 uur per week heeft onze voorkeur.

Jouw taken en verantwoordelijkheden

 • Je bent verantwoordelijk voor het vaststellen van personeelsbehoefte.
 • Je bent verantwoordelijk voor de afhandeling van werving en selectie van personeel.
 • Je stelt arbeidscontracten en functieprofielen en competenties op.
 • Je voert de salaris- en personeelsadministratie in en verwerkt mutaties.
 • Je hebt een coachende en motiverende rol naar personeel.
 • Je voert evaluatiegesprekken met personeel en in de toekomst ook sollicitatiegesprekken met potentiële kandidaten.
 • Je bent verantwoordelijk voor ziekteverzuimadministratie, -begeleiding en -beleid.
 • Je onderhoudt contacten met arbodienst, UWV en persioenverzekeraars.

Jouw profiel

 • Je hebt MBO 4/ HBO werk- en denkniveau.
 • Je hebt relevante werkervaring in een soortgelijke functie.
 • Je werkt gestructureerd, resultaat- en taakgericht.
 • Je hebt oog voor alles wat speelt op de werkvloer en je bent een luisterend oor voor onze mensen.
 • Je bent een administratieve kei.
 • Je bent communicatief sterk en beheerst de Nederlandse taal uitstekend in woord en geschrift.

Wat bieden wij?

 • Een marktconform salaris plus prestatiegebonden commissie.
 • Een vergoeding in de reiskosten indien je hiervoor in aanmerking komt.
 • Maandelijks een gratis massage.

Als jij degene bent die wij zoeken, twijfel dan niet en stuur ons jouw sollicitatie.          

Wij zullen spoedig contact met je opnemen.